
Вуглеводно-електролітний порошок Applied Nutrition Endurance Breathe Energy & Hydration, 1.5 кг - Апельсин
1 340 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN20028-1
Applied Nutrition Endurance Breathe Energy & Hydration – порошкова вуглеводно-електролітна добавка для приготування напою, призначена для спортивного раціону під час тривалої фізичної активності.
Особливості Applied Nutrition Endurance Breathe Energy & Hydration:
- Формат порошку для змішування з водою.
- Містить вуглеводи та електроліти для раціону під час endurance-навантажень.
- Доповнений формулою Breathe Easy™ з охолоджувальним освіжаючим профілем.
Applied Nutrition Endurance Breathe Energy & Hydration поєднує вуглеводну основу та електроліти, які можуть бути частиною харчування під час тривалих тренувань, заїздів, пробіжок та інших видів навантаження на витривалість. Вуглеводи використовуються організмом як джерело енергії, а електроліти допомагають доповнити раціон мінералами, які особливо актуальні при активному потовиділенні.
Переваги Applied Nutrition Endurance Breathe Energy & Hydration:
- Підходить для використання до та під час тривалої фізичної активності.
- Може застосовуватися як частина плану вуглеводного завантаження.
- Підходить для бігунів, велосипедистів та інших спортсменів, які працюють на витривалість.
Applied Nutrition Endurance Breathe Energy & Hydration розрахований на людей, яким потрібен напій з вуглеводами та електролітами в період активного тренувального режиму. Концентрацію напою можна підбирати залежно від особистих потреб, формату навантаження та умов тренування.
Як приймати Applied Nutrition Endurance Breathe Energy & Hydration:
Змішати 1 порцію — 1 мірну ложку з гіркою (50 грамів) — з 500 мл води у пляшці та добре збовтати. Після змішування з водою вжити протягом 24 годин. Приймати 500 мл кожні 45–60 хвилин тренування або за потреби. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Склад товару:
| Пищевая ценность | 50 грамм |
|---|---|
| Энергетическая ценность | 800 кДж / 191 ккал |
| Жиры | 0 г |
| - насыщенные | 0 г |
| Углеводы | 47.8 г |
| - сахара | 8.5 г |
| Белок | 0 г |
| Соль | 0.5 г |
| Калий | 60 мг |
| Хлорид | 300 мг |
| Кальций | 41 мг |
| Магний | 7.2 мг |
| Натрий | 200 мг |
| Ингредиенты |
|---|
| мальтодекстрин, фруктоза, кислота (лимонная кислота), натуральный ароматизатор, хлорид натрия, красители, карбонат кальция, цитрат трикалия, цитрат тринатрия, подсластители (стевиоловые гликозиды из стевии, сукралоза), цитрат магния. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Applied Nutrition |
| Вага | 1500 г |
| Смак | Апельсин |
| Форма випуску | Порошок |
| Тип | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 1.6 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 20 см |
| Глибина в пакованні | 15 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Для підвищення витривалості, для енергії та бадьорості |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 50 грам |
| Країна виробника | Великобританія |
| Ширина в пакованні | 15 см |
- Ціна: 1 340 ₴

