
Екстракт розторопші Applied Nutrition Milk Thistle, 90 таблеток
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN20021-1
Applied Nutrition Milk Thistle – добавка у капсулах на основі екстракту розторопші для щоденного раціону та рослинної нутритивної підтримки організму.
Особливості Applied Nutrition Milk Thistle:
- Містить екстракт розторопші плямистої.
- Формула заснована на природному комплексі силімарину.
- Продукт протестований для спортсменів і має Halal-сертифікацію.
Розторопша є рослинним компонентом, який традиційно використовують у добавках для раціону людей, що приділяють увагу травному комфорту, нутритивній підтримці печінки та загальному балансу харчування. Силімарин належить до групи природних рослинних сполук, що містяться у розторопші.
Переваги Applied Nutrition Milk Thistle:
- Підходить для щоденного раціону дорослих.
- Доповнює харчування рослинним екстрактом із природними флавонолігнанами.
- Зручний капсульний формат для регулярного прийому з їжею.
Applied Nutrition Milk Thistle підійде тим, хто хоче додати до раціону рослинний компонент на основі розторопші. Добавку можна використовувати як частину збалансованого харчування, особливо при увазі до режиму харчування та загального нутритивного балансу.
Як приймати Applied Nutrition Milk Thistle:
Приймати по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| Розторопша плямиста | 300 мг |
| - силімарин | 174 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| екстракт насіння розторопші плямистої (Silybum marianum) (80% силімарину) (еквівалент 7200–8100 мг плодів розторопші), що відповідає 174 мг силімарину; капсула (гідроксипропілметилцелюлоза, барвник брильянтовий синій); наповнювач (рисове борошно); агенти, що покращують сипкість (магнієві солі жирних кислот, діоксид кремнію). |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Applied Nutrition |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Антиоксиданти, для внутрішніх органів, для очищення організму |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | Великобританія |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 650 ₴

