
Натуральна добавка Life Extension Super Ubiquinol CoQ10 100 mg with BioPQQ, 30 капсул
1 735 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN14080
Life Extension Super Ubiquinol CoQ10 100 mg with BioPQQ - натуральна харчова добавка, що містить убіхінольну форму коензиму Q10 з високою біодоступністю, що сприяє здоров'ю серця та виробленню клітинної енергії.
Особливості:
- Забезпечує потужне здоров'я серцево-судинної системи та антиоксидантну підтримку
- Сприяє виробленню здорової енергії на клітинному рівні
- Життєво важливий для таких органів, як серце, мозок та нирки
- Поглинає до 8 разів краще, ніж звичайний CoQ10
- PQQ стимулює зростання нових мітохондрій
Super Ubiquinol CoQ10 – потужна формула для здоров'я серця та підтримки молодості клітин. CoQ10 (або коензим Q10) є важливою поживною речовиною для здорової функції мітохондрій, процесу, що виробляє енергію на клітинному рівні. Тому цілком логічно, що CoQ10 концентрується у високоенергетичних органах, таких як мозок, печінка, нирки та серце. CoQ10 також має потужні антиоксидантні властивості, захищаючи важливі білки та мітохондріальну ДНК від окисного пошкодження.
PQQ є потужною поживною речовиною. Він сприяє виробленню нових мітохондрій, допомагає захистити мітохондріальну ДНК та допомагає інгібувати окисний стрес на клітинному рівні.
Як приймати:
Приймайте по одній (1) капсулі під час їжі один або двічі на день або за рекомендацією лікаря.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| Калорії | 5 ккал |
| Жири | 0,5 г |
| Убіхінол (Kaneka Ubiquinol™) | 100 мг |
| Комплекс фульвокислот PrimaVie® Shilajit | 100 мг |
| PQQ (піролохінолінхінон) динатрієва сіль | 10 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Тригліцериди середнього ланцюга, желатин, гліцерин, очищена вода, бджолиний віск, лецитин соняшника, барвник аннато, екстракт розмарину. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Life Extension |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.1 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, для мозку, для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 1 735 ₴


