
Креатин Applied Nutrition Creatine + Hydration, 300 грам - Ожина
1 215 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN20019-1
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склад товару:
| Харчова цінність | 12 грамів |
|---|---|
| Енергетична цінність | 49 кДж / 12 ккал |
| Жири | 0 г |
| - насичені | 0 г |
| Вуглеводи | 2 г |
| - цукор | 0.7 г |
| Білок | 0 г |
| Сіль | 0.2 г |
| Електролітний комплекс | |
|---|---|
| Магній | 129 мг |
| Калій | 383 мг |
| Кальцій | 40 мг |
| Натрій | 246 мг |
| Вітамінний комплекс | |
|---|---|
| Вітамін D3 (холекальциферол) | 5 мкг |
| Вітамін C (L-аскорбінова кислота) | 100 мг |
| Вітамін B1 (тіамін) | 1.1 мг |
| Вітамін B3 (ніацин) | 22 мг |
| Вітамін B6 (піридоксину гідрохлорид) | 2 мг |
| Вітамін B12 (ціанокобаламін) | 3 мкг |
| Вітамін B5 (пантотенова кислота) | 9 мг |
| Цинк | 14 мг |
| Комплекс гідратації | |
|---|---|
| Ірландський морський мох 15:1 | 200 мг |
| Aquamin™ | 500 мг |
| Таурин | 1000 мг |
| Порошок кокосової води | 1000 мг |
| Креатин моногідрат | 5000 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| креатин моногідрат, порошок кокосової води, таурин, цитрати калію, кислоти: лимонна кислота, яблучна кислота; бісгліцинат магнію, Aquamin™, ароматизатор, мальтодекстрин, бісгліцинат кальцію, гімалайська рожева сіль, екстракт ірландського морського моху 15:1, цитрати натрію, вітамін C L-аскорбінова кислота, барвники рослинного походження, антизлежувальний агент: діоксид кремнію; бісгліцинат цинку, підсолоджувач: сукралоза; ніацин, пантотенова кислота, піридоксину гідрохлорид, тіамін, холекальциферол, ціанокобаламін |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Applied Nutrition |
| Вага | 300 г |
| Смак | Ожина |
| Форма випуску | Порошок |
| Тип | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.44 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 11 см |
| Глибина в пакованні | 11 см |
| Добавки | Вітаміни, Таурин, Рослинні компоненти, мінерали |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 25 |
| Призначення | Для набирання м'язової маси, для загального відновлення, для підвищення витривалості |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 12 грам |
| Країна виробника | Великобританія |
| Ширина в пакованні | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 215 ₴

