
Аргінін Applied Nutrition L-Arginine 1500, 120 капсул
890 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN19984-1
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Applied Nutrition L-Arginine 1500 – амінокислотна добавка на основі L-аргініну для раціону активних людей і тренувального режиму.
Особливості Applied Nutrition L-Arginine 1500:
- Містить L-аргінін — амінокислоту, яка також може надходити з їжею.
- Представлений у форматі капсул із рослинною оболонкою.
- Підходить для споживачів з окремими дієтичними, релігійними або культурними обмеженнями.
L-аргінін належить до амінокислот, які організм може виробляти самостійно та отримувати з раціону. Джерелами аргініну в харчуванні є соя, курятина та яловичина.
Переваги Applied Nutrition L-Arginine 1500:
- Доповнює раціон аргініном при активному способі життя.
- Зручний для прийому перед тренуванням.
- Має рослинну капсульну оболонку та сертифікат Halal.
Добавка може бути частиною раціону дорослих людей, які регулярно тренуються та хочуть підтримувати надходження амінокислот з урахуванням свого режиму харчування.
Як приймати Applied Nutrition L-Arginine 1500:
Приймати одну порцію — 2 капсули щодня перед тренуванням. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Склад товару:
| Харчова цінність | 2 капсули |
|---|---|
| L-Аргінін | 1500 мг |
| - аргінін | 1230 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| L-аргінін, рослинна капсула (гідроксипропілметилцелюлоза), антислежувальні агенти (стеарат магнію, діоксид кремнію). |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Applied Nutrition |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Група | Замінні |
| Кількість в пачці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для набирання м'язової маси, підвищення витривалості, для репродуктивної системи, для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Країна виробника | Великобританія |
| Ширина в пакованні | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴


