
Таурин Applied Nutrition Taurine, 200 грам
610 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN19982-1
Taurine Applied Nutrition – амінокислота у порошковій формі для доповнення спортивного раціону, передтренувального комплексу або напоїв на щодень.
Особливості Taurine Applied Nutrition:
- Порошкова форма для змішування з водою, соком, передтренувальним комплексом або іншим напоєм.
- Підходить для вегетаріанців і веганів.
- Продукт має халяльну сертифікацію.
Таурин належить до амінокислот, які природно присутні в організмі. У спортивному харчуванні його використовують як окремий компонент для додавання до індивідуального режиму прийому добавок.
Переваги Taurine Applied Nutrition:
- Зручно додавати до напою перед тренуванням.
- Підходить для щоденного використання відповідно до інструкції виробника.
- Можна поєднувати з водою, соком або іншим обраним напоєм.
Продукт призначений для дорослих, які використовують амінокислоти як частину спортивного харчування та хочуть самостійно налаштувати прийом таурину у своєму раціоні.
Як приймати Taurine Applied Nutrition:
Змішайте 1 мірну ложку (1 г) з водою, соком, передтренувальним комплексом або іншим напоєм. Вживати 1 раз на день. За рекомендацією виробника приймати за 30 хвилин до тренування.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 грам |
|---|---|
| Таурин | 1000 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| таурин |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Applied Nutrition |
| Вага | 200 г |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.25 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 11 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Група | Замінні |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 200 |
| Призначення | Для нервової системи, для підвищення витривалості, для серцево-судинної системи, для енергії та бадьорості |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 грам |
| Країна виробника | Великобританія |
| Тип | Таурин |
| Ширина в пакованні | 10 см |
- Ціна: 610 ₴

