Citrulline Malate Applied Nutrition – амінокислотний комплекс у порошковій формі для доповнення спортивного раціону перед тренуванням або протягом активного дня.
Особливості Citrulline Malate Applied Nutrition:
- Порошкова форма для змішування з водою, соком або передтренувальним напоєм.
- Формула підходить для вегетаріанців і веганів.
- Продукт має халяльну сертифікацію.
Основою продукту є цитрулін малат – комбінація амінокислоти цитруліну та малату. Такий формат використовують у спортивному харчуванні як доповнення до раціону в період фізичних навантажень.
Переваги Citrulline Malate Applied Nutrition:
- Зручно додавати до передтренувального напою або напою під час тренування.
- Підходить для щоденного використання відповідно до інструкції виробника.
- Можна змішувати з різними напоями без складної підготовки.
Комплекс розрахований на людей, які використовують спортивне харчування та хочуть самостійно налаштувати додавання цитрулін малату у свій режим прийому добавок.
Як приймати Citrulline Malate Applied Nutrition:
Змішайте 1 мірну ложку (3 г) з водою, соком, передтренувальним комплексом або іншим напоєм. Вживати 1 раз на день.
Склад товару:
| Харчова цінність | 3 грами |
|---|---|
| Цитрулін малат 2:1 | 3000 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| цитрулін малат 2:1 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Applied Nutrition |
| Вага | 300 г |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.35 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 8 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Група | Замінні |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 100 |
| Призначення | Для підвищення витривалості, для енергії та бадьорості |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 3 грами |
| Країна виробника | Великобританія |
| Тип | Цитрулін |
| Ширина в пакованні | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴


