
Желейки з мелатоніном 21st Century VitaJoy Melatonin Gummies, 120 желейок - Полуниця
775 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN19975-1
21st Century VitaJoy Melatonin Gummies – дієтична добавка у формі жувальних пастилок для вечірнього прийому та підтримки режиму сну.
Особливості 21st Century VitaJoy Melatonin Gummies:
- Формат жувальних пастилок зручний для прийому без запивання водою.
- Продукт призначений для дорослих.
- Формула підходить для вегетаріанського раціону та не містить глютену.
Основний компонент формули – мелатонін, який використовується у добавках для підтримки природного режиму сну. До складу також входять пектин, тростинний цукор, сироп глюкози, вода, лимонна кислота, цитрат натрію та карнаубський віск.
Переваги 21st Century VitaJoy Melatonin Gummies:
- Підходять для включення у вечірній режим прийому добавок.
- Жувальна форма не потребує приготування напою або використання мірної ложки.
- Формула не містить штучних ароматизаторів, штучних підсолоджувачів, молока, сої, пшениці та дріжджів.
21st Century VitaJoy Melatonin Gummies підійдуть дорослим, які обирають добавку до раціону для вечірнього прийому та підтримки режиму відпочинку.
Як приймати 21st Century VitaJoy Melatonin Gummies:
Дорослим розжовувати по 2 пастилки за 30 хвилин до сну або відповідно до рекомендацій лікаря. Не перевищувати рекомендовану порцію. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем. Не приймати перед керуванням транспортом, роботою з механізмами або вживанням алкоголю.
Склад товару:
| Харчова цінність | 2 желейки |
|---|---|
| Калорії | 15 ккал |
| Вуглеводи | 4 г |
| - цукор | 3 г |
| - доданого цукру | 2 г |
| Натрій | 10 мг |
| Мелатонін | 5 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Тростинний цукор, глюкозний сироп, вода, пектин. Містить <2% таких інгредієнтів: карнаубський віск, лимонна кислота, барвник (фруктовий та овочевий сік), середньоланцюгові тригліцериди, натуральний ароматизатор, цитрат натрію. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 21st Century |
| Смак | Полуниця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.36 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 8 см |
| Кількість в пачці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для поліпшення сну |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 2 желейки |
| Країна виробника | США |
| Тип | Мелатонін |
| Форма випуску | Желейки |
| Ширина в пакованні | 8 см |
- Ціна: 775 ₴


