
Піролохінолінхінон та коензим Natural Factors PQQ-10, 30 капсул для підтримки енергії та мітохондрій
1 630 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN16759
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Natural Factors PQQ-10 – харчова добавка, що поєднує піролохінолінхінон (PQQ) та коензим Q10 для підтримки мітохондріального здоров'я та оптимального вироблення енергії на клітинному рівні.
Особливості Natural Factors PQQ-10:
- Містить PQQ та коензим Q10.
- Підтримує здоров'я мітохондрій та вироблення енергії.
- Сприяє захисту клітин від окисного стресу.
- Не містить глютен, молочні продукти, сою, дріжджі та пшеницю.
Формула створена підтримки життєвих функцій клітин, підвищення енергетичного обміну та захисту організму від шкідливого впливу вільних радикалів.
Переваги Natural Factors PQQ-10:
- Поліпшення енергетичного обміну клітинному рівні.
- Підтримка здоров'я мозку та серцево-судинної системи.
- Комплексна антиоксидантна дія.
Ефективне рішення для людей, які прагнуть підтримувати високий рівень енергії та загальне здоров'я організму.
Як приймати Natural Factors PQQ-10:
Приймати по 1 капсулі щодня під час їжі.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| Калорії | 5 ккл |
| Жири | 0.5 г |
| Вітамін Е (натуральна форма d-альфа-токоферолу) (Naturall-e ™) (із соняшникової олії без ГМО) | 3.35 мг |
| Коензим Q10 (мікроорганізм) | 200 мг |
| BioPQQ ® (динатрієва сіль піролохінолінхінону) | 20 мг |
| Пірролохінолінхінон | 17.65 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Органічне лляне масло, м'яка капсула (желатин, гліцерин, очищена вода, ріжкове дерево), жовтий бджолиний віск, соняшниковий лецитин без ГМО. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Natural Factors |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.1 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 10 см |
| Глибина в пакованні | 5 см |
| Кількість в пачці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 630 ₴


