
Вітаміни та мінерали 21st Century Iron 27 mg High-Potency, 110 таблеток
345 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN12675
21st Century Iron – біодоступне залізо у зручній таблетованій формі. Основна роль заліза в організмі – забезпечення клітинного дихання. Достатня кількість цього мінералу важлива і для інших цілей, у тому числі для нормальної роботи м'язів. Добавка призначена для фізично активних людей.
Особливості 21st Century Iron:
- Підтримка нормальної роботи м'язів.
- Підтримка імунітету.
- Підтримка клітинного дихання.
- Підтримка ефективності силових тренувань.
- Підтримка щитовидної залози.
Основа добавки - залізо у формі глюконату. Продукт використовується для підтримки імунітету та м'язів.
Переваги 21st Century Iron:
- Біодоступне залізо у формі глюконату.
- Підходить для фізично активних людей.
- Зручна форма таблеток.
Ця добавка використовується для підтримки енергетичного обміну та нормальної роботи м'язів.
Як приймати 21st Century Iron:
В якості мінеральної добавки для дорослих приймати по одній (1) таблетці на день під час будь-якого прийому їжі або відповідно до призначення лікаря. Перед початком прийому рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 таблетка |
|---|---|
| Залізо (глюконат) | 27 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Декстроза, целюлоза, кроскармелоза натрію, стеаринова кислота. |
| містить < 2%: штучних барвників (синій 2 FD&C, кармін, барвник червоний 40 FD&C, барвник жовтий 5 FD&C), силікату магнію, магнію стеарату, поліетиленгліколю, полівінілового спирту, діоксиду кремнію, титану. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 21st Century |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 10 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Кількість в пачці, шт. | 110 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 100 |
| Призначення | Для імунної системи, для загального оздоровлення |
| Окремі мінерали | Залізо |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 345 ₴


