
Жирні кислоти 21st Century Alaska Wild Fish Oil Mega Omega-3, 90 капсул
1 090 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN11631
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
21st Century Alaska Wild Fish Oil Mega Omega-3 найчистіший риб'ячий жир у формі зручних капсул. Добавка містить незамінні омега-3 кислоти, які сприятливо впливають на весь організм. Продукт підходить спортсменам, просто фізично активним людям та працівникам розумової праці.
Призначення:
- допомога у нормалізації рівня холестерину;
- підтримка здоров'я серцево-судинної системи;
- підтримання нормальної роботи мозку;
- оздоровлення суглобів;
- допомога у жироспаленні;
- підвищення витривалості;
- покращення загального самопочуття.
У складі комплексу - лише чистий риб'ячий жир. Виробник гарантує екологічну чистоту сировини та відсутність побічних ефектів.
Як приймати:
В якості харчової добавки дорослі приймають по три (3) м'які капсули в день під час їжі або за призначенням лікаря. Не перевищуйте рекомендоване дозування. Індивідуальні результати можуть відрізнятися.
Склад товару:
| Харчова цінність | 3 капсули |
|---|---|
| Калорії | 20 ккал |
| Жири | 2 г |
| - поліненасичені | 1,5 г |
| Холестерин | 10 мг |
| Риб'ячий жир | 1950 мг |
|---|---|
| Омега-3 | 1350 мг |
| - EPA (ейкозапентаєнова кислота) | 965 мг |
| - DHA (докозагексаєнова кислота) | 385 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| желатин, гліцерин, вода, гідроксид амонію, етилцелюлоза, тригліцериди середнього ланцюга, олеїнова кислота, альгінату натрію, стеаринова кислота, ванілін |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 21st Century |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Дозування | 1950 |
| Джерело жирних кислот | Риб'ячий жир |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Для імунної системи, для шкіри, волосся й нігтів, для мозку, для нервової системи, для загального оздоровлення, для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 3 капсулы |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴




