
Натуральна добавка NOW Graviola 500 mg, 100 вегакапсул
700 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN11344
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
NOW Graviola 500 mg також відоме як чиримойя, що росте в тропічній природній зоні.
Листя цієї рослини давно відоме представникам традиційної медицини та травникам. Фахівці дозволяють припустити, що ацетогеніни, активні складові Гравіоли, можуть сприяти здоровому зростанню та роботі клітин. Інші активні інгредієнти листя Гравіоли мають властивість виводити з організму вільні радикали.
Як приймати:
Приймати по 2 капсули 3-4 десь у день за необхідності.
Склад товару:
| Харчова цінність | 2 вегакапсули |
|---|---|
| Екстракт гравіоли (Annona muricata) (аркуш) | 1 г |
| Інгредієнти |
|---|
| Гіпромелоза (капсула з целюлози), магнію стеарат (рослинний джерело), діоксид кремнію |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 50 |
| Призначення | Для імунної системи для нервової системи |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 2 вегакапсулі |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴


