
Натуральна добавка Mason Natural Lecithin 200 mg with Kelp/Vitamin B6 Plus Cider Vinegar, 100 капсул
445 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN11278
Mason Natural Lecithin With Kelp/Vitamin B6 Plus Cider Vinegar забезпечує фосфоліпіди, які є важливими компонентами біологічних мембран. Мембрани, у свою чергу, підтримують когнітивне та серцево-судинне здоров'я.
Лецитин дуже важливий для здоров'я та вирівнювання функцій нервової системи, включаючи мозок. Найважливіші фосфоліпіди у його складі – холін та инозитол. Вони освіжають нервові клітини та надають їм сили для ефективного функціонування. Цей препарат показаний як для організму, що розвивається, так і людям зрілого віку.
Спектр впливу лецитину на організм досить великий. Лецитин діє як емульгатор, що дозволяє змішувати жир і воду, він допомагає розчинити жир та холестерин у крові.
Крім нервової системи він впливає на роботу печінки, клітини підшлункової залози, що особливо відповідають за вироблення інсуліну, а також на репродуктивну функцію як у чоловіків, так і у жінок. До цієї формули доданий яблучний оцет. Для кращого впливу формула збагачена водоростями та вітаміном B6.
Як приймати:
Приймати по 1 капсулі на день, бажано під час їжі як харчову добавку.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| Вітамін В6 (піридоксин гідрохлорид) | 5 мг |
| Йод (водорості) | 75 мкг |
| Лецитин | 200 мг |
| Яблучний оцет | 50 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Соєва олія, желатин, гліцерин, очищена вода, діоксид кремнію, рослинний жир, жовтий бджолиний віск, гідрогенізована соєва олія, діоксид титану |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mason Natural |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Добавки | Вітаміни, мінерали |
| Кількість в пачці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 100 |
| Призначення | Для внутрішніх органів, для нервової системи, для репродуктивної системи |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 445 ₴


