
Вітаміни та мінерали 21st Century Vitamin A 3000 mcg, 110 капсул
380 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN11197
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
21st Century Vitamin A є важливою поживною речовиною, яка підтримує здоров'я очей.
Це незамінний продукт для очей і шкіри, оскільки він підвищує гостроту зору, вирішує проблему висипу вугрів і гальмує старіння тілесних покривів. Вітамін А в даному препараті знаходиться у вигляді ретинолу пальмітату.
Як приймати:
Приймати по одній (1) капсулі на день під час їжі або за призначенням лікаря.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| Вітамін А (пальмітат) | 3000 мкг |
| Інгредієнти |
|---|
| соєва олія, желатин, гліцерин, очищена вода |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 21st Century |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 10 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Кількість в пачці, шт. | 110 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 100 |
| Призначення | Для загального оздоровлення, для органів зору |
| Окремі вітаміни | Вітамін A |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴

