
Вітаміни та мінерали 21st Century Mega Multi for Men, 90 таблеток
875 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN9486
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
21st Century Mega Multi for Men містить повний спектр антиоксидантів, вітамінів та мінералів, які підтримують чоловіче здоров'я.
Особливості 21st Century Mega Multi for Men:
- Підтримує обмін речовин.
- Підтримує працездатність та витривалість.
- Знижує почуття втоми.
- Підтримує простату.
- Підтримує роботу серцево-судинної системи.
- Підтримує зір.
- Підтримка організму від дії вільних радикалів.
- Підтримує імунітет.
Вітамінно-мінеральний комплекс містить зручну для вживання форму і не містить глютену.
Переваги 21st Century Mega Multi for Men:
- Містить повний спектр антиоксидантів, вітамінів і мінералів.
- Зручна форма для вживання.
- Не містить глютена.
Ця добавка використовується для підтримки чоловічого здоров'я та загального самопочуття.
Як приймати 21st Century Mega Multi for Men:
В якості харчової добавки дорослим приймати по дві (2) таблетки на день під час їжі або за призначенням лікаря. Не перевищуйте рекомендоване дозування. Перед початком прийому рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Склад товару:
| Харчова цінність | 2 таблетки |
|---|---|
| Вітамін А (100% бета-каротин) (Betatene) | 3000 мкг |
| Вітамін С (аскорбінова кислота) | 300 мг |
| Вітамін D3(холекальциферол) | 5 мкг (200 МО) |
| Вітамін Е (d-альфа-токоферилсукцинат) | 67 мг |
| Вітамін К (фітонадіон) | 75 мкг |
| Вітамін В1 (мононітрат тіамін) | 30 мг |
| Вітамін В2 (рибофлавін) | 30 мг |
| Вітамін В3 (ніацинамід) | 30 мг |
| Вітамін В4 (бітартрат холіну) | 10 мг |
| Вітамін В5 (пантотенат d-кальцію) | 30 мг |
| Вітамін B6 (піридоксин гідрохлориду) | 30 мг |
| Вітамін В7 (біотин) | 250 мкг |
| Вітамін В8 (інозитол) | 10 мг |
| Вітамін В9 (фолат) | 667 мкг DFE |
| - фолієва кислота | 400 мкг |
| Вітамін В10 (параамінобензойна кислота) | 10 мг |
| Вітамін B12 (ціанокобаламін) | 30 мкг |
| Кальцій (цитрат кальцію, фосфат дикальція) | 210 мг |
| Йод (йодид калію) | 150 мкг |
| Магній (оксид магнію) | 100 мг |
| Цинк (оксид цинку) | 25 мг |
| Селен (селенові дріжджі) | 100 мкг |
| Мідь (оксид міді) | 2 мг |
| Марганець (глюконат марганцю) | 5 мг |
| Хром (піколінат хрому) | 50 мкг |
| Силікагель (діоксид кремнію) | 10 мкг |
| Комплекс цитрусових біофлавоноїдів | 25 мг |
| Екстракт даміани (Turnera aphrodisiaca) (листя) | 70 мг |
| Екстракт корейського женьшеню (Panax ginseng) (корінь) | 70 мг |
| Вівсяна солома (Avena sativa) (корінь) | 70 мг |
| Дезодорований часник (Allium sativum) (корінь) | 50 мг |
| Екстракт устриці | 50 мг |
| З пальметто (Serenoa repens) (ягода) | 50 мг |
| Кропива дводомна (Urtica dioica) (лист) | 30 мг |
| Гарбуз (Cucurbita pepo) (насіння) | 30 мг |
| L-цистеїн гідрохлорид | 50 мг |
| DL-метіонін | 10 мг |
| Альфа-ліпоєва кислота | 5 мг |
| Лютеїн | 500 мкг |
| Лікопін | 350 мкг |
| Інгредієнти |
|---|
| стеаринова кислота, мальтодекстрин, гідроксипропілметилцелюлоза, пивні дріжджі, целюлоза, дикальційфосфат, етилцелюлоза, желатин, силікат магнію, магнію стеарат, натуральний ванільний ароматизатор, ПЕГ, полісорбат, полівініловий спирт |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 21st Century |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Добавки | Рослинні компоненти |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 45 |
| Комплекси вітамінів і мінералів | Вітамінно-мінеральні |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, для імунної системи, для загального відновлення, для репродуктивної системи |
| Стать | Чоловічий |
| Вміст порції | 2 таблетки |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴

