
Вітаміни та мінерали 21st Century Folic Acid 800 mcg, 180 таблеток
325 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN5238
21st Century Folic Acid – фолієва кислота (вітамін В9) у зручній таблетованій формі. Цей вітамін важливий для нормальної підтримки організму, зростання та розвитку імунної та кровоносної систем. Прийом добавки жінками під час планування вагітності сприяє нормальному розвитку плода. Комплекс підходить усім фізично активним людям.
Особливості 21st Century Folic Acid:
- Підтримка нормального вироблення еритроцитів.
- Підтримка імунітету.
- Підтримка синтезу м'язового білка.
Активний компонент добавки – вітамін В9. Фолієва кислота важлива для зростання та розвитку імунної та кровоносної систем.
Переваги 21st Century Folic Acid:
- Підходить усім фізично активним людям.
- Зручна форма пігулок.
- Підтримка імунної та кровоносної систем.
Ця добавка використовується для підтримки організму та імунної системи.
Як приймати 21st Century Folic Acid:
Рекомендується приймати по одній таблетці один раз на день. Найкраще приймати добавку після сніданку або першого основного прийому їжі. Таблетку слід ковтати повністю, запиваючи достатньою кількістю чистої води. Не приймайте більше однієї таблетки на день. Не приймайте одночасно з іншими добавками, що містять вітамін В9 у будь-якій формі.
Не рекомендується приймати добавку жінкам під час вагітності та в період грудного вигодовування, підліткам віком до 16 років, а також особам з індивідуальною непереносимістю будь-якого з інгредієнтів. Проконсультуйтеся з лікарем перед початком прийому.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 таблетка |
|---|---|
| Фолат | 1334 мкг DFE |
| - фолієва кислота | 800 мкг |
| Кальцій ( карбонат кальцію) | 100 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| целюлоза, мальтодекстрин, кроскармелоза натрію, стеаринова кислота, магнію стеарат, діоксид кремнію |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 21st Century |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.4 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 180 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 180 |
| Призначення | Для шкіри, волосся й нігтів, для загального оздоровлення, для серцево-судинної системи |
| Окремі вітаміни | Вітамін B9 |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 325 ₴

