
Амінокислота NOW L-Citrulline 1200 mg, 120 таблеток
1 300 ₴
1 275 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN3598
Призначення NOW Sports L-Citrulline 1200 mg:
- підтримання анаболічного стану;
- допомога в массонаборе;
- поліпшення м'язового кровопостачання;
- підвищення витривалості;
- зменшення стомлюваності;
- зміцнення імунітету;
- поліпшення ерекції;
- прискорення виведення з організму аміаку.
У складі добавки тільки цитрулін. Виробник гарантує ефективність і безпеку продукту.
Переваги NOW Sports L-Citrulline 1200 mg:
- високий вміст цитруллина;
- без ГМО;
- вегетаріанський продукт;
- зручна форма таблеток;
- відмінно поєднується з іншими спортивними добавками;
- підходить як для массонабора, так і сушки;
- без побічних ефектів;
- американське якість;
- приваблива ціна.
Як приймати NOW Sports L-Citrulline 1200 mg
Виробник рекомендує приймати по одній таблетці до трьох разів на добу. Кожну таблетку потрібно ковтати цілими, запиваючи великою кількістю чистої води. Використовуйте добавку тільки як доповнення до збалансованого харчування. Не перевищуйте рекомендовану добову норму.
Прийом добавки протипоказаний вагітним і годуючим жінкам, підліткам до 18 років, а також людям з індивідуальними протипоказаннями. Зверніться за медичною допомогою, якщо після прийому добавки ви відзначаєте погіршення самопочуття або появу небажаних ефектів.
Зберігайте добавку в недоступному для дітей прохолодному місці. Не допускайте попадання всередину вологи. Бережіть від прямого сонячного світла.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 таблетка |
| L-цитрулін | 1200 мг |
| Інгредієнти |
| стеаринова кислота (рослинний джерело), кроскармеллоза натрію, мікрокристалічна целюлоза, вегетаріанська оболонка та діоксид кремнію |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Група | Незамінні |
| Кількість в пачці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 120 |
| Призначення | Для імунної системи, для загального оздоровлення |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 1 275 ₴

