
Екстракт плодів малабарського тамаринду OstroVit Vege Garcinia Cambogia, 90 вегакапсул
275 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN14372
OstroVit Vege Garcinia Cambogia - натуральна харчова добавка, що містить екстракт плодів малабарського тамаринду з високим вмістом HCL гідроксилімонної кислоти. Плоди камбоджійської гарцинії вважаються дуже ефективним і, перш за все, повністю натуральним продуктом, що сприяє схуднення. Вони не тільки пригнічують апетит, але також сприяють схуднення та полегшують проблеми із травленням.
Особливості:
- посилює почуття ситості
- пригнічує апетит
- підтримує обмін речовин
- полегшує проблеми із травленням
- успішно протидіє накопиченню жирової тканини
Екстракт плодів малабарського тамаринду на 60% складається з гідроксицитринової кислоти, яка сприяє спалюванню жирів, пригнічує апетит та регулює рівень холестерину в крові. OstroVit Garcinia Cambogia підійде всім, хто має намір схуднути або страждає на розлади апетиту.
Як приймати:
Приймати по 1 порції (1 капсула) щодня. Продукт призначений для дорослих.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| Екстракт малабарського тамаринду (Garcinia Cambogia DESR.) (плоди) | 500 мг |
| - гідроксилімонна кислота | 300 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Склад покриття (наповнювач: гідроксипропілметилцелюлоза). |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OstroVit |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Для зниження ваги, для прискорення метаболізму |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | Польща |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 275 ₴


