
Натуральна добавка OstroVit Vege White Mulberry, 60 вегакапсул
310 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN7755
OstroVit Vege White Mulberry - це рослина (невелике деревце) з сімейства шовковичних, яке використовується в лікувальних цілях вже в традиційній китайській медицині.
Завдяки вмісту речовини 1-DNJ (1-дезоксін-іріміцін), він відомий насамперед своєю здатністю регулювати глюкозо-інсуліновий метаболізм. Біла шовковиця може регулювати метаболізм глюкози, а також знижувати підвищення рівня глюкози в крові після їжі, тому рекомендується діабетикам і людям, які хочуть скинути зайві кілограми.
Властивості:
- Підтримує контроль глікемії після їжі
- Це може допомогти «зменшити» жирові відкладення.
- Має антиоксидантну дію - поглиначем вільних радикалів.
- Може знизити рівень і окислення ліпопротеїнів низької щільності - ЛПНЩ
- Допомагає підтримувати нормальну вагу тіла
- Може мати протизапальний ефект.
Біла шовковиця також є ефективним рослиною, яке діє як антиоксидант, тобто як антиоксидант.
Як приймати:
Приймати по 1 порції (1 капсулі) в день перед їжею.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| Екстракт листя білої шовковиці | 350 мг |
| - из них 1-дезоксіноджіріміцін DNJ | 3,5 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Екстракт листя білої шовковиці (Morus alba L.), стандартизований на 1% 1-дезоксіноджіріміціна (DNJ), що покриває склад (наповнювач: гідроксипропілметилцелюлоза) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OstroVit |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, для загального оздоровлення |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | Польща |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 310 ₴


