
Вітаміни та мінерали OstroVit Vitamin C, 500 грам
315 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN5762
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OstroVit Vitamin C - концентрований вітамін С в зручній таблетованій формі. Добавка розроблена спеціально з урахуванням потреб важко тренуються атлетів: кожна порція містить 1000 мг діючої речовини! Тепер підтримати імунітет можна дуже просто і швидко.
Призначення острові Вітамін С:
- підтримка імунної системи;
- антиоксидантний захист всього організму;
- стимуляція вироблення власного колагену;
- поліпшення загального самопочуття;
- поліпшення стану шкіри, волосся і нігтів;
- допомогу у відновленні після тренувань.
Основа добавки - аскорбінова кислота (вітамін С). Кожна порція містить 1000 мг діючої речовини. Цього вистачить на покриття добової потреби навіть важко тренується спортсмена.
Переваги Островіт Вітамін С:
- висока концентрація аскорбінової кислоти;
- висока біодоступність;
- приємний смак;
- велика упаковка;
- європейська якість;
- можна використовувати весь рік.
Як приймати OstroVit Vitamin C
Розведіть 1 порцію (1г) в 100-150 мл води або соку. Не лийте гарячу воду. Приймати по 1 порції в день, бажано під час їжі.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 грам |
|---|---|
| Вітамін С | 1000 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| L-аскорбінова кислота (вітамін С) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OstroVit |
| Вага | 500 г |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.5 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 15 см |
| Глибина в пакованні | 12 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 500 |
| Призначення | Антиоксиданти, для імунної системи |
| Окремі вітаміни | Вітамін C |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 грам |
| Країна виробника | Польща |
| Ширина в пакованні | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴

