-1%

Вітаміни та мінерали Country Life P-5-P, 100 таблеток
1 025 ₴
1 015 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN7800
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Country Life P-5-P - Вітамін також життєво важливий для функції і зростання червоних кров'яних тілець, підтримуючи нервову систему. і імунні системи.
Вітамін також життєво важливий для функції і зростання червоних кров'яних тілець, підтримуючи нервову систему і імунні системи.
У цій формулі Country Life використовує пиридоксаль-5-фосфат (P-5-P), біологічно активну форму B6, яка засвоюється організмом.
Як приймати:
Дорослим приймати по одній (1) таблетці в день під час їжі. Для кращого використання приймайте з їжею.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 таблетка |
|---|---|
| Вітамін B6 (піридоксаль-5 'фосфату) | 34 мг |
| Піридоксаль-5 'фосфат | 50 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Целюлоза, стеаринова кислота, органічне покриття (тапиока, мальтодекстрин, лецитин соняшнику, екологічно чисте пальмове масло, гуарова камедь), діоксид кремнію |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Country Life |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 100 |
| Призначення | Для імунної системи, для мозку, для нервової системи, для загального оздоровлення, для серцево-судинної системи |
| Окремі вітаміни | Вітамін B6 |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 015 ₴

