
Протеїн Optimum Nutrition Naturally Flavored Gold Standard 100% Whey, 860 грам - Ваніль
2 430 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN8343-2
Optimum Gold Standard 100% Whey - високоякісний препарат, який містить в собі найефективнішу форму протеїну, сироваткових ізолят і концентрат. Завдяки цьому компоненту препарат є незамінним помічником для тих, хто хоче в максимально короткі терміни наростити суху м'язову масу, а також знайти неймовірний заряд енергії безпосередньо під час фізичних навантажень.
Призначення Optimum Gold Standard 100% Whey:
- запобігання розпаду м'язової тканини;
- прискорення відновних процесів в пошкоджених м'язах, зв'язках і суглобах після інтенсивних тренувань;
- здійснення анаболічного дії;
- поліпшення силових характеристик, а також витривалості;
- прискорення синтезу вільної енергії;
- оптимізація захисних функцій організму.
Активні компоненти Optimum Gold Standard 100% Whey:
Основним компонентом препарату є протеїн, і значення цього компонента в спортивному світі складно переоцінити, тому що він є найкращим варіантом, щоб швидко і безпечно наростити м'язову масу. Бодібілдери усього світу використовують протеїнові добавки, тому певною спортивної компанії Optimum вирішили створити унікальний препарат, який би не містив нічого зайвого, крім очищеного і ефективного сироваткового протеїну. Він швидко засвоюється в організмі і відразу ж розщеплюється на цілий комплекс амінокислот, необхідних для поліпшення фізичної діяльності.
Завдяки цьому препарату ви зможете досягти спортивних успіхів, а також убезпечити себе від катаболізму, тобто розпаду м'язової тканини. Відомо, що для ефективності тренувань, потрібно поєднувати фізичні навантаження з відпочинком, тоді мікротріщини в м'язах загоюються, а організм відновлює свої сили, при цьому дуже важливо приймати досить протеїну, щоб організм мав можливість наростити потужність, а разом з цим і збільшити м'язи.
Як приймати Optimum Gold Standard 100% Whey:
Фахівці спортивної компанії Optimum розробили спеціальні рекомендації по прийому даного препарату, щоб всі бажаючі могли добитися максимального позитивного результату. Таким чином, в дні тренувань приймайте 2 порції препарату? одну між основними прийомами їжі, а другу через півгодини після тренування. Якщо ж тренувань немає, то можна взяти препарат всього один раз між прийомами їжі. Кожна порція складається з 33 г порошку і 250 мл води / знежиреного молока. Перевищувати зазначені дозування не рекомендується, тому що це може негативно вплинути на організм.
Склад товару:
| Харчова цінність | 32 грами |
| Калорії | 130 ккал |
| - з жирів | 10 ккал |
| Жири | 1 г |
| - насичені | 0,5 г |
| - транс-жири | 0 г |
| Холестерин | 30 мг |
| Натрій | 60 мг |
| Вуглеводи | 5 г |
| - харчові волокна | 1 г |
| -цукор | 2 г |
| Білок | 24 г | td>
| Інгредієнти |
| протеїнова суміш (сироватковий ізолят, сироватковий концентрат, сироваткові пептиди), цукор, лецитин, натуральний ароматизатор, ксантанова камедь, ребаудіозид А, лактаза Склад може незначно відрізнятися залежно від смаку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optimum Nutrition |
| Вага | 860 г |
| Смак | Ваніль |
| Форма випуску | Порошок |
| Тип | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.907 кг |
| Вид за походженням | Тваринний |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 22 см |
| Глибина в пакованні | 13 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 27 |
| Призначення | Для набирання м'язової маси, для загального відновлення, для підвищення витривалості |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Принцип дії | Швидко засвоюваний |
| Вміст білка | 75 % |
| Вміст порції | 32 грами |
| Вміст вуглеводів | 15 % |
| Вміст вуглеводів у 100 г | Низьковуглецеві |
| Країна виробника | США |
| Тип оброблення | Комбінований |
| Ширина в пакованні | 13 см |
- Ціна: 2 430 ₴

