Solaray L-Lysine - незамінна амінокислота, що не вироблена організмом.
Його необхідно отримувати з продуктів, багатих на лізин, таких як риба, яловичина, птиця, насіння і горіхи, або з харчових добавок. L-лізин може забезпечувати живильну підтримку для нормального синтезу білків, а також може підтримувати здорову когнітивну, імунну систему і функцію шлунково-кишкового тракту.
Як приймати:
Приймайте одну капсулу в день під час їжі або із стаканом води.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| L-лізин (L-лізин HCl) | 500 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Капсула з рослинної целюлози, суміш екстрактів органічного рису і целюлоза |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solaray |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Група | Незамінні |
| Кількість в пачці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 120 |
| Призначення | Для імунної системи, для мозку, для нервової системи |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴


