
Амінокислота Swanson 5-HTP & Melatonin, 30 капсул
205 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN7215
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Swanson 5-HTP and Melatonin - є попередником серотоніну та підтримує здорові рівні важливого нейромедіатора.
5-HTP з Griffonia simplicifolia підтримує вироблення серотоніну, який регулює настрій, і є попередником мелатоніну.
Мелатонін - це природний гормон, який допомагає регулювати цикл сну та неспання в організмі, забезпечуючи нормальний режим сну.
Як приймати:
Приймайте одну капсулу, запиваючи водою за півгодини до сну.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 вегакапсула |
|---|---|
| L-5 HTP (L-5 гідрокситриптофан) (екстракт насіння Griffonia simplicifolia) | 50 мг |
| Мелатонін | 3 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| рисове борошно, гіпромелоза (рослинна капсула), магнію стеарат |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swanson |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Група | Незамінні |
| Добавки | Мелатонін |
| Кількість в пачці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для мозку, для нервової системи, для поліпшення сну |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴

