
Амінокислота Kevin Levrone Gold Line Gold Glutamine, 300 грам
815 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN11400
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Kevin Levrone Gold Glutamine - це добавка, яка дозволяє вам збагатити свій щоденний раціон чистим L-глютаміном.
Глютамін є однією з незамінних амінокислот, що входять до складу білків та м'язів. Тому фізично активні люди, любителі активного відпочинку та професійні спортсмени мають забезпечити його достатній рівень.
Продукт приготований у вигляді легко розчинного і безсмачного порошку, який можна використовувати як добавку до інших добавок, наприклад, амінокислот BCAA, білкових добавок або креатину. Формула збагачена вітаміном B6.
Як приймати:
Приймати по 1 порції (5 г) змішавши в 200-300 мл води
Склад товару:
| Харчова цінність | 5 грам |
|---|---|
| L-глютамін | 5000 мг |
| Вітамін B6 | 1,4 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| L-глютамін, вітамін B6 (піридоксину гідрохлорид). |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kevin Levrone |
| Вага | 300 г |
| Форма випуску | Порошок |
| Тип | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.3 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 15 см |
| Глибина в пакованні | 12 см |
| Група | Замінні |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для імунної системи, для набирання м'язової маси, для загального відновлення |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 5 грамів |
| Країна виробника | Польща |
| Ширина в пакованні | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 815 ₴

