
Вітаміни та мінерали Carlson Labs C-Gels, 100 капсул
935 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN6384
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення Carlson Labs C-Gels:
- нейтралізація вільних радикалів;
- підтримання нормальної роботи імунітету;
- поліпшення засвоєння заліза;
- оздоровлення шкіри;
- зниження ризику розвитку захворювань серця;
- поліпшення загального самопочуття;
- зменшення втоми.
У складі добавки - тільки вітамін С. Виробник гарантує фармацевтичну чистоту сировини.
Як приймати Carlson Labs C-Gels
Приймайте по одній гелевою капсулі 1-2 рази на день після їди. Ковтайте капсулу, запиваючи чистою водою. Не приймайте більше двох капсул в день. Не приймайте на голодний шлунок. Не рекомендується приймати добавку підліткам до 18 років, жінкам під час вагітності та в період грудного вигодовування, а також людям з індивідуальними протипоказаннями.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| Вітамін С (аскорбінова кислота) | 1000 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| сафлорова олія, соєвий лецитин, бджолиний віск, м'яка гелева оболонка (яловичий желатин, гліцерин, вода, ріжкове дерево) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carlson Labs |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 100 |
| Призначення | Антиоксиданти, для імунної системи, для загального оздоровлення |
| Окремі вітаміни | Вітамін C |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 935 ₴


