VPLab UltraVit Iron є важливим мінералом, який відіграє центральну роль у виробництві енергії, функціонуванні імунної системи та підтримці нервової системи.
Особливості VPLab UltraVit Iron:
- Підтримує виробництво енергії.
- Підтримує функціонування імунної системи.
- Підтримує нервову систему.
- Хелатна (амінокислотна) форма заліза.
Бісгліцинат заліза – це хелатна (амінокислотна) форма заліза, яка добре засвоюється. Необхідно стежити за достатньою кількістю цього мінералу в раціоні.
Переваги VPLab UltraVit Iron:
- Добре засвоюється.
- Актуально при вегетаріанстві або дієтах.
- Зручна форма прийому в капсулах.
Зважаючи на не завжди збалансоване харчування, потреба в ньому може виникати. Також це актуально при вегетаріанстві чи жорстких дієтах.
Як приймати VPLab UltraVit Iron:
Приймати по 1 капсулі з невеликою кількістю рідини. Перед початком прийому рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 вегакапсула |
|---|---|
| Бігліцинат заліза | 18 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Наповнювачі (мікрокристалічна целюлоза, прежелатинізований кукурудзяний крохмаль), оболонка веганської капсули (гіпромелоза), речовини, що запобігають спостереженню (стеарат магнію, діоксид кремнію) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VPLab |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Призначення | Для імунної системи, для нервової системи, для органів зору, для енергії та бадьорості |
| Окремі мінерали | Залізо |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | Великобританія |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴



