
Екстракт ашваганди Swanson Ashwagandha Extract 450 mg, 60 капсул для нервової системи
405 ₴
355 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN16982
Swanson Ashwagandha 450 mg Extract – стандартизований екстракт кореня ашваганди, адаптоген аюрведи, який може допомагати організму протистояти щоденному стресу та підтримує збалансовану роботу нервової системи.
Особливості Swanson Ashwagandha 450 mg Extract:
- Стандартизований екстракт кореня Withania somnifera з контрольованим вмістом активних речовин.
- Підтримка природної стресостійкості та емоційного балансу.
- Адаптоген, популярний у традиційній індійській медицині, з історією використання понад тисячу років.
Основний компонент – корінь ашваганди, що містить фітонутрієнти вітаноліди, відомі своєю м'якою тонізуючою дією та здатністю підтримувати імунні показники в умовах емоційної та фізичної напруги.
Переваги Swanson Ashwagandha 450 mg Extract:
- Може сприяти збереженню спокійного настрою та ясності мислення.
- Допомагає підтримувати нормальне функціонування нервової системи.
- Сприяє загальному тонусу та витривалості при інтенсивному графіку.
Комплексна адаптогенна підтримка робить продукт корисним як під час підвищеної розумової активності, і при регулярних тренуваннях.
Як приймати Swanson Ashwagandha 450 mg Extract:
Як харчову добавку приймайте по одній капсулі від одного до трьох разів на день, запиваючи водою.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| Екстракт ашваганди (Withania somnifera) (коріння) [стандартизований до мінімального вмісту вітанолідів 2,5% (11,25 мг)] | 450 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Желатин, декстрин, магнію стеарат, рисові висівки. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swanson |
| Форма випуску | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для мозку, для нервової системи |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Тип | Ашвагандха |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 355 ₴


