NOW Bacopa Extract сприяє здоров'ю нервової системи та підтримує нормальну роботу системи захисту мозку від вільних радикалів.
Рослина бакопа (Bacopa monnieri) використовувалася аюрведичними травниками протягом століть.
Особливості:
- сприяє покращенню роботи мозку
- сприяє зменшенню занепокоєння
- працює як антиоксидант
Bacopa Extract має дуже широкий спектр дії: допомагає боротися із запальними процесами, забезпечує антиоксидантний захист важливих центрів пам'яті, знижує кров'яний тиск і холестерин.
Як приймати:
Приймати по 1 капсулі на день.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 вегакапсула |
|---|---|
| Екстракт бакопи (Bacopa monnieri) (стандартизований до бакозидів) | 450 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Гіпромелоза (целюлозна капсула), мікрокристалічна целюлоза, діоксид кремнію та стеаринова кислота (рослинне джерело) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, для імунної системи, для мозку, для нервової системи, для загального оздоровлення |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | США |
| Тип | Бакопа |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴




