
Кверцетин Jarrow Formulas Quercetin 500 mg, 30 вегакапсул для підтримки імунної системи
880 ₴
- Немає в наявності
- Код: CN16590
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Jarrow Formulas Quercetin 500 mg - це натуральна харчова добавка, що містить кверцетин, який підтримує здорову імунну функцію.
Особливості:
- Підтримує організм у боротьбі з вільними радикалами як антиоксидант
- Підтримує здорову імунну функцію
- Може допомогти регулювати кров'яний тиск
- Допомагає підтримувати когнітивні процеси, наприклад покращувати пам'ять та концентрацію
Кверцетин відноситься до флавонолів (підклас флавоноїдів) і є ефективним антиоксидантом, який забезпечує підтримку серцево-судинної системи за рахунок зниження окислення ЛПНЩ. Кверцетин є однією половиною молекули рутину, іншого флавонолу, і є більш активним антиоксидантом.
Як приймати:
Приймати по 1 капсулі на день під час їжі або за призначенням лікаря.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| Кверцетін | 500 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Целюлоза, магнію стеарат (рослинний джерело) і діоксид кремнію. Капсула складається з гідроксипропілметилцелюлози. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jarrow Formulas |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.1 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, для імунної системи, для загального оздоровлення |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴


