
Цинк MST Zinc Chelate Bisglycinate, 90 таблеток
560 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN14334
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MST Zinc Chelate Bisglycinate - це добавка, що містить високобіодоступну форму цинку, яка відіграє вирішальну роль у багатьох біологічних процесах в організмі та відповідає за правильне функціонування багатьох наших органів.
Особливості:
- Стимулює імунну систему
- Позитивно впливає на здоров'я простати
- З покращеним рівнем всмоктування
- Підтримує роботу центральної нервової системи
- Покращує стан кісток та зубів
Дивовижні властивості цього продукту обумовлені його формулою, яка містить хелат цинку бісгліцинату. Це найлегше засвоювана форма цинку організмом, який не втрачає своїх цінних переваг, доки не засвоїться. Він винятково впливає на правильне функціонування імунної системи.
Також він благотворно впливає на стан шкіри, кісток та зубів. Покращує увагу та настрій. Цинк чинить ні з чим не порівнянний вплив на репродуктивні функції організму та сприяє фертильності.
Як приймати:
Приймати по 1 таблетці на день.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 таблетка |
|---|---|
| Цинк (бісгліцинат) | 25 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Мікрокристалічна целюлоза, антистеження: магнію стеарат |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MST Nutrition |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Для активного довголіття, для імунної системи, для нервової системи, для загального оздоровлення |
| Окремі мінерали | Цинк |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Країна виробника | Германия |
| Ширина в пакованні | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴



