
Вітамін В6 (піридоксин HCl) Life Extension Vitamin B6 250 mg, 100 вегакапсул
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN14083
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Life Extension Vitamin B6 250 mg - це водорозчинний вітамін, який природно міститься в багатьох продуктах харчування, а в інших - збагачений. Якщо ви не отримуєте достатньої кількості, добавки допомагають підтримати серцево-судинне та неврологічне здоров'я.
Особливості:
- Допомагає підтримувати серцево-судинне та неврологічне здоров'я
- Допомагає підтримувати рівень гомоцистеїну в межах норми
- Кофактор більш ніж 160 ферментативних реакцій
Вітамін B6, або піридоксин, є компонентом комплексу вітамінів B і необхідний оптимального здоров'я. Вітамін B6 є кофактором більш ніж 160 ферментативних реакцій в організмі, які впливають на трансформацію амінокислот, синтез та розпад нейротрансмітерів, виробництво та використання клітинної енергії, імунну функцію, метилювання, синтез та репарацію ДНК.
Як приймати:
Приймайте по одній (1) капсулі на день під час їжі або за рекомендацією лікаря.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 вегакапсула |
|---|---|
| Вітамін B6 (піридоксин гідрохлорид) | 250 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Рослинна целюлоза (капсула), мікрокристалічна целюлоза, рослинний стеарат, діоксид кремнію. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Life Extension |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 100 |
| Призначення | Для нервової системи, для серцево-судинної системи |
| Окремі вітаміни | Вітамін B6 |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴


