
Амінокислота Source Naturals DLPA 375 mg, 120 таблеток
865 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN12613
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Source Naturals DLPA - натуральна харчова добавка на основі DL-фенілаланіну, який може підтримувати здоровий рівень ендорфінів та енкефалінів.
Особливості:
- допомога у масонаборі
- нормалізація настрою
- допомога у контролі апетиту
- посилення дії жироспалювачів
- регуляція апетиту
- прискорення метаболізму
DL-фенілаланін, або DLPA, може підтримувати здоровий рівень ендорфінів і енкефалінів, сполук, які природно виробляються організмом, які позитивно впливають на рівень комфорту.
Дослідження показують, що DLPA допомагає регулювати дію ферментів, які використовує організм для розщеплення цих сполук, що може продовжити їх використання організмом. L-фенілаланін також є попередником нейромедіатора дофаміну, пов'язаного з настроєм.
Як приймати:
Приймайте по 1-2 таблетки 1-2 рази на день.
Склад товару:
| Харчова цінність | 2 таблетки |
|---|---|
| Кальцій (двомісний фосфат кальцію) | 82 мг |
| DL-фенілаланін | 750 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Двомісний фосфат кальцію, сорбітол, стеаринова кислота, магнію стеарат, діоксид кремнію, модифікована целюлозна камедь. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Source Naturals |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Група | Незамінні |
| Добавки | Минералы |
| Кількість в пачці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для активного довголіття, для загального відновлення, для загального оздоровлення, підвищення витривалості |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 2 таблетки |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 865 ₴


