-14%

Вітаміни та мінерали Solgar Vitamin C 1000 mg, 100 вегакапсул
1 085 ₴
930 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN12399
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Solgar Vitamin C 1000 mg - незамінний водорозчинний вітамін С у формі зручних капсул. Прийом добавки підтримує надійну роботу імунітету, оздоровлює серце та зменшує інтенсивність окислювального стресу. Продукт підходить всім дорослим людям.
Призначення Solgar Vitamin C 1000 mg:
- зміцнення імунітету;
- профілактика простудних захворювань;
- нейтралізація вільних радикалів;
- поліпшення вироблення колагену;
- оздоровлення серця;
- оздоровлення шкіри;
- покращення засвоєння заліза.
У складі добавки – лише вітамін С. Виробник гарантує високу біодоступність та безпеку продукту.
Як приймати
Як харчова добавка для дорослих приймайте від однієї (1) до двох (2) рослинних капсул на день, бажано під час їжі або за призначенням лікаря.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 вегакапсула |
|---|---|
| Вітамін С | 1000 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| L-аскорбінова кислота, рослинна целюлоза, рослинний магнію стеарат. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solgar |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 100 |
| Призначення | Антиоксиданти, для імунної системи, для загального оздоровлення |
| Окремі вітаміни | Вітамін C |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴

