
Вітаміни та мінерали Natures Plus Orange Juice Vitamin C 500 mg, 90 жувальних таблеток
880 ₴
- Немає в наявності
- Код: CN11709
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Natures Plus Orange Juice Vitamin C 500 mg — вітамін С у формі жувальних таблеток, отриманий із натурального апельсинового соку. Антиоксидант, що бере участь у більш ніж трьохстах метаболічних функціях в організмі, вітамін С має довгий перелік переваг.
Особливості:
- Підтримує імунне здоров'я
- Сприяє зменшенню втоми та періодичної втоми
- Підтримує здорові кровоносні судини
- Смачний апельсиновий смак (з іншими натуральними ароматизаторами)
Основа добавки - аскорбінова кислота, що забезпечує підтримку здоров'я кровоносних судин, захист від вільних радикалів та загальне хороше самопочуття.
Як приймати
Приймайте по одній таблетці один раз на день між їдою.
Виробник оновлює зовнішній вигляд товару, дизайн може відрізнятись від представленого на фото.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 таблетка |
|---|---|
| Калорії | 10 ккал |
| Вуглеводи | 3 г |
| - цукор | 2 г |
| Вітамін С (аскорбінова кислота) | 500 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Натуральні підсолоджувачі (тростниковий цукор, фруктоза), натуральні ароматизатори, стеаринова кислота, магнію стеарат, натуральний барвник, кремній, сік буряка, біофлавоноїди лимона (Citrus limon (плоди)), рутин, гесперидин, вишня ацерола (Malрighia glabra (плоди)), шипшина (Rosa canina (плоди)), папайя, екстракт зеленого перцю (Сapsicum annuum (плоди) ), концентрат ягід чорної смородини, доломіт, натуральна м'якоть апельсинового соку, кристали апельсинового соку, навколоплідник апельсина. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nature's Plus |
| Форма випуску | Жувальні таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Антиоксиданти, для імунної системи, для загального оздоровлення |
| Окремі вітаміни | Вітамін C |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 жувальна таблетка |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴



