Пляшка Uzspace має класичний непомітний дизайн і оптимальний для ранкових пробіжок об'єм.
У ній зручно брати із собою воду на заняття спортом, адже після активного тренування завжди з'являється сильна спрага. Насичений колір ємності робить її привабливою та сучасною. Така пляшка для води для школяра без проблем поміститься до рюкзака.
Також вона може бути прикріплена до нього за допомогою спеціального ремінця. Широке шийка для пиття - ще один доказ того, що користуватися пляшкою зручно.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Uzspace |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.5 кг |
| Висота в пакованні | 20 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Об'єм, мл | 500 |
| Країна виробника | Китай |
| Тип | Пляшка для води |
| Тип закриття | Засувка, Кришка, Кнопка, На різі |
| Ширина в пакованні | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴



