-2%

Вітаміни та мінерали Carlson Labs Multi + Omega 3, 60 капсул
1 450 ₴
1 425 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN10057
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Carlson Labs Multi + Omega-3 - це комплексна добавка, яка містить найважливіші вітаміни та мінерали, необхідні нам щодня, а також омега-3.
Відомий виробник високоякісних товарів для здоров'я компанія Carlson Labs, рада представити своїм шанувальникам унікальний комплекс, здатний повністю покрити нестачу найважливіших вітамінів, мінералів та корисних речовин у раціоні сучасної людини.
Особливості:
- Зміцнює опорно-руховий апарат
- Підтримує імунну систему
- Поліпшує зір
- Покращує стан волосся, шкіри та нігтів
Multi + Omega-3 – це приголомшливе поєднання мікроелементів, посилених незамінними жирними кислотами омега-3.
Як прийняти:
Приймати 1 капсулу щодня під час їжі.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| Калорії | 10 ккал |
| Жири | 1 г |
| Вуглеводи | <1 г |
| Білок | <1 г |
| Вітамін А (бета-каротин) | 1500 мкг |
| Вітамін С (аскорбінова кислота) | 300 мг |
| Вітамін D3 (холекальциферол) | 20 мкг |
| Вітамін Е(альфа-токоферол) | 134 мг |
| Вітамін В1 (тіамін) | 7,5 мг |
| Вітамін В2 (рибофлавін) | 8,5 мг |
| Вітамін В3 (ніацин) | 20 мг |
| Вітамін В5 (пантотенова кислота) | 20 мг |
| Вітамін В6 (піридоксин гідохлорид) | 10 мг |
| Вітамін В7(біотин) | 150 мкг |
| Вітамін В9 (фолієва кислота) | 340 мкг |
| Вітамін В12 (метилкобаламін) | 60 мкг |
| Кальцій | 35 мг |
| Йод | 150 мкг |
| Магній | 50 мг |
| Цинк | 7,5 мг |
| Селен | 105 мкг |
| Мідь | 1 мг |
| Марганець | 1,5 мг |
| Хром | 120 мкг |
| Молібден | 37,5 мкг |
| Бор | 1 мг |
| Ванадій | 200 мкг |
| Лютеїн | 400 мкг |
| EPA (ейкозапентаєнова кислота) | 65 мг |
| DHA (докозагексаєнова кислота) | 45 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| М'яка гелева оболонка, бджолиний віск, соєвий лецитин, мальтодекстрин, соєва олія, мікрокристалічна целюлоза, оливкова олія, соняшникова олія, тригліцеридна олія із середньою довжиною ланцюга |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carlson Labs |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.1 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Добавки | Минералы |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для імунної системи, для шкіри, волосся й нігтів, для опорно-рухового апарату, для органів зору, підвищення тестостерону, для репродуктивної системи, для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 425 ₴

