NOW Aloe Vera Concentrate - забезпечує природні поживні речовини, що містяться в натуральній цільній їжі.
Цей концентрат алое вера зроблений з листя алое, яке було вимито, продезінфіковано та розрізано вручну, для отримання найчистішого та оптимального продукту. Цей концентрат 40:1 містить активні полісахариди, що гарантують наявність справжнього дієвого алое вера.
Як приймати:
Приймати по 1/8 чайної ложки цього приємного до смаку концентрату щодня.
Склад товару:
| Харчова цінність | 0,5 мл |
|---|---|
| Калорії | 5 ккал |
| Вуглеводи | 1 г |
| - цукор | 1 г |
| Інгредієнти |
|---|
| Органічний концентрат алое віра (листя) (40:1), сорбат калію, лимонна кислота, аскорбінова кислота, бензоат натрію |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Вага | 118 г |
| Форма випуску | Рідина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 16 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 236 |
| Призначення | Для активного довголіття, для загального оздоровлення |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 0.5 мілілітрів |
| Країна виробника | США |
| Тип | Алое вера |
| Ширина в пакованні | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴


