-2%

Натуральна добавка MST Spirulina, 90 таблеток
585 ₴
575 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN7179
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MST Spirulina - підходить для підтримки імунітету, особливо в період загострення сезонних ГРВІ та при підвищених навантаженнях.
Добавка для профілактики проблем із серцево-судинною системою. Цей продукт сприяє розрідженню крові, що знижує ймовірність утворення тромбів. Також використовується в програмах очищення організму. Сприяє як виведенню шлаків, так і нормалізації мікрофлори кишківника.
Як приймати:
Рекомендується розпочати прийом із 1 таблетки на день. Через 3 дні дозування можна збільшити до 2 таблеток.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 таблетка |
|---|---|
| Спіруліна | 500 мг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MST Nutrition |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Для імунної системи, для загального оздоровлення |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблека |
| Країна виробника | Германия |
| Ширина в пакованні | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴



