Puritan's Pride Hair Skin and Nails with VERISOL розроблений із запатентованими пептидами біоактивного колагену VERISOL
Вживання комплексу збільшує вироблення меланіну, усуває сухість та лущення шкірних покривів. Нормалізує роботу сальних залоз. Завдяки присутності у складі колагену, шкіра стає пружною, розгладжуються дрібні мімічні зморшки.
Як приймати:
Для дорослих приймати три (3) капсули щодня, бажано з їжею.
Склад товару:
| Харчова цінність | 3 каплети |
|---|---|
| Калорії | 10 ккал |
| Вітамін С (аскорбінова кислота) | 10 мг |
| Вітамін Е (dl-альфа токоферілацетат) | 22 мг |
| Вітамін В7 (d-біотин) | 500 мкг |
| Натрій | 20 мг |
| Verisol® біоактив | 2500 мг |
|---|---|
| Colalgen Peptides® колаген типу I і III | |
| Інгредієнти |
|---|
| рослинна целюлоза. Містить менше 2%: кремнезему, рослинного стеарата магнію |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puritan's Pride |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Добавки | Колаген |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплекси вітамінів і мінералів | Вітамінно-мінеральні |
| Призначення | Антиоксиданти, для імунної системи, для шкіри, волосся й нігтів, для загального оздоровлення |
| Стать | Жіночий |
| Вміст порції | 3 каплети |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Каплети |
| Ширина в пакованні | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴


