
Препарат для суглобів і зв'язок 21st Century Glucosamine Relief 1000 mg, 120 таблеток
725 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN3900
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
21st Century Glucosamine Relief застосовується для профілактики та лікування захворювань хрящової тканини різної локалізації. Глюкозамін стимулює і відновлює кісткову систему, мають протизапальну дію. Препарат заповнює дефіцит глюкозаміну, сприяє синтезу протеогліканів і гіалуронової кислоти в суглобовій рідині. .
При системному прийомі препарату глюкозаміну сповільнюється швидке прогресування остеопорозу, нормалізується обмін гіаліну, стимулюється регенерація суглобового хряща, зменшується запалення та біль у уражених суглобах.
Як приймати:
Приймати по одній таблетці на день під час їжі
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 таблетка |
|---|---|
| Кальцій | 100 мг |
| Калій (карбонат кальцію) | 131 мг |
| Глюкозамін сульфат 2KCI | 1000 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| целюлоза, полівінілпіролідон, стеаринова кислота, магнію стеарат, мальтодекстрин, ПЕГ, поліплаздон, полівініловий спирт, діоксид кремнію, тальк, діоксид титану |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 21st Century |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 120 |
| Призначення | Для опорно-рухового апарату, для суглобів і зв'язок |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴

