
Жироспалювач MST L-Carnitine PRO, 90 капсул
1 120 ₴
1 115 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN3512
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
L-Carnitine Pro від MST – ефективна добавка на основі карнітину, яка має ліпотропний ефект, підвищує витривалість на тренуваннях та зміцнює серцево-судинну систему. Прийом цього продукту сприяє зменшенню жирового прошарку, що використовується багатьма спортсменами під час «сушіння». впливає обмін жирів. Така сполука сприяє спалюванню жирних кислот мітохондріями, внаслідок чого підшкірний жир швидше розщеплюється під час навантажень. Крім того, карнітин корисний для серця та судин.
Як приймати:
Приймайте 1-3 капсули за 30-45 хвилин до тренування.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсули |
| L-карнітин тартрат | 500 мг |
| - карнітину | 350 мг |
| Синефрин HCl | 7 мг |
| Кофеїн безводний | 70 мг |
| Екстракт зеленого чаю | 70 мг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MST Nutrition |
| Призначення | Для зниження ваги |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Добавки | Кофеїн, Рослинні компоненти |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | Германия |
| Ширина в пакованні | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 115 ₴

