
Амінокислота BCAA OstroVit BCAAdvanced, 450 грам - Зелене яблуко
640 ₴
595 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN14343-1
OstroVit BCAAdvanced - це високоякісна порошкоподібна харчова добавка, доступна в чотирьох чудових фруктових смаках. Формула є складною комбінацією амінокислот BCAA з цитруліном, мінералами і вітаміном B6. Він був розроблений із інгредієнтів найвищої якості для всіх фізично активних людей, яким необхідно правильно підтримувати свій щоденний раціон, у тому числі амінокислотами, електролітами та цитруліном.
Особливості:
- BCAA сприяють підвищенню м'язової витривалості
- З використанням BCAA спостерігається посилення ліполізу, тобто. збільшення окислення жирних кислот
- Добавки BCAA знижують фізичну та розумову втому після тренування.
- Має антикатаболічний ефект (запобігає розпаду білків у м'язовій тканині)
- Використання BCAA як джерело енергії - дозволяє економити м'язовий глікоген.
BCAA (Branched Chains Amino Acids) - це амінокислоти з розгалуженим ланцюгом: лейцин, валін та ізолейцин. Ці сполуки названі так через великий бічний ланцюг у їх хімічній структурі. Вони належать до групи екзогенних амінокислот, тобто. незамінні в нашому раціоні, оскільки наш організм не може виробляти їх самостійно. Вони є невід'ємним елементом синтезу більшості білків, а понад 30% наших м'язів складаються з BCAA.
Безперечно, BCAA у нашому раціоні мають основне значення не лише з точки зору здоров'я, але й для нарощування м'язової маси, регенерації після важких тренувань та спалювання жиру. Споживання BCAA слід збільшити, особливо у людей, які важко тренуються. У міру збільшення фізичної активності потреба у незамінних амінокислотах зростає.
Як приймати:
Розчиніть одну порцію засобу 15 г (2 мірні ложки) на 200 мл води. У дні тренувань приймайте одну порцію щодня або після тренування. У дні без тренувань приймайте одну порцію після пробудження.
Склад товару:
| Харчова цінність | 15 грам |
|---|---|
| L-лейцин | 3500 мг |
| L-валін | 1750 мг |
| L-ізолейцин | 1750 мг |
| Глютамін | 2500 мг |
| L-цитруліну малат | 1000 мг |
| - L-цитрулін | 650 мг |
| Вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) | 1,4 мг |
| ЕЛЕКТРОЛІТИ | |
|---|---|
| Калій (цитрат) | 300 мг |
| Магній (магнієві солі лимонної кислоти) | 170 мг |
| Натрій (хлорид натрію) | 210 мг |
| Хлор (хлорид натрію) | 320 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Регулятор кислотності: лимонна кислота, інулін, ароматизатор, концентрат бурякового соку в порошку, барвник: каротини, підсолоджувачі: сукралоза, ацесульфам К. |
| Склад може відрізнятися залежно від смаку. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OstroVit |
| Вага | 450 г |
| Смак | Зелене яблуко |
| Форма випуску | Порошок |
| Тип | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.45 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 15 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Добавки | Вітаміни, Глютамін, Цитрулін, Мінерали |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Призначення | Для загального відновлення, для підвищення витривалості, для енергії та бадьорості |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 15 грам |
| Країна виробника | Польща |
| Тип комплексу (BCAA) | BCAA 2 1 1 |
| Ширина в пакованні | 10 см |
- Ціна: 595 ₴


