
Стимулятор тестостерону VPLab Tribulus Terrestris, 90 капсул
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN2839
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прийом Tribulus Terrestris - це цілком природний спосіб вплинути на вироблення тестостерону та покращити свої показники під час тренувань.
Багато спортсменів не знає, що існує безліч натуральних трав'яних добавок, які можуть допомогти їм стати більше, сильніше та швидше відновлюватися. Tribulus Terrestris є одним із таких добавок. Протягом багатьох років відомо, що рослина Tribulus Terrestris збільшує вироблення організмом гормонів, необхідних чудової атлетики.
Як приймати:
Приймайте по 1 капсулі 1-3 рази на день перед їдою, запиваючи великою кількістю води.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
| Екстракт якірців сланких (Tribulus Terrestris) | 500 мг |
| Цинку цитрат | 3,3 мг |
| Інгредієнти |
| екстракт Tribulus Terrestris, оболонка веганської капсули (гідроксипропілметилцелюлоза), цитрат цинку, розділяючий агент (солі магнію жирних кислот). |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VPLab |
| Форма випуску | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Для підвищення тестостерону, для репродуктивної системи |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 3 капсулы |
| Країна виробника | Великобританія |
| Тип | Трибулус |
| Ширина в пакованні | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴

