-1%

Вітаміни та мінерали Carlson Labs Vitamin D3 4000 IU, 120 капсул
655 ₴
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN6168
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Carlson Labs Vitamin D3 є кращою формою вітаміну D, який важливий для зміцнення кісток, підтримки здоров'я імунної системи та допомагає регулювати метаболізм кальцію та фосфору.
Найвищий рівень вітаміну D3 в крові пов'язаний з міцними кістками і хорошим здоров'ям, а також з сильною імунною системою.
Функції Carlson Labs Vitamin D3:
- Підтримує здоров'я кісток та імунну функцію
- Сприяє здоров'ю серця та м'язів
- Допомагає регулювати метаболізм кальцію та фосфору
Як приймати:
Приймайте по 1 капсулі на день запиваючи великою кількістю води
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| Вітамін D3 (холекальциферол) | 100 мкг (4000 МО) |
| Інгредієнти |
|---|
| сафлорова олія, яловичий желатин, гліцерин, вода |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carlson Labs |
| Форма випуску | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість порцій, шт. | 120 |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Призначення | Для імунної системи, для шкіри, волосся й нігтів, для опорно-рухового апарату, для серцево-судинної системи, для суглобів і зв'язок |
| Окремі вітаміни | Вітамін D |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



