
Натуральна добавка 21st Century Psyllium Fiber, 160 капсул
505 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN13493
21st Century Psyllium Fiber - натуральна рослинна харчова добавка, що містить лушпиння подорожника, який застосовується для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту.
Особливості:
- допомагає налагодити моторику кишківника
- запускає природний процес очищення кишечника
- допоможе вивести токсичні речовини з організму
- прискорює схуднення
Клітковина є невід'ємною частиною здорової дієти та допомагає підтримувати багато функцій організму. Лушпиння насіння подорожника є дієвим сорбентом, прискорює процес очищення організму та стимулює роботу шлунково-кишкового тракту.
Як приймати:
Щоб збільшити щоденне споживання клітковини, приймайте до п'яти (5) капсул, ковтаючи по одній (1) за раз, запиваючи 250-350 мл води. В результаті прийому цієї добавки без достатнього обсягу рідини препарат може зупинитися в стравоході. Не приймайте, якщо вам важко ковтати. Можна приймати до чотирьох (4) разів на день або за вказівкою лікаря. Індивідуальні результати можуть відрізнятись.
Склад товару:
| Харчова цінність | 5 капсул |
|---|---|
| Калорії | 10 ккал |
| Вуглеводи | 2 г |
| - Розчинна клітковина | 2 г |
| Залізо | 0.4 мг |
| Калій | 25 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Лушпиння насіння подорожника, желатин. Містить <2%: магнію стеарат. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 21st Century |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Добавки | Минералы |
| Кількість в пачці, шт. | 160 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 32 |
| Призначення | Для внутрішніх органів, для очищення організму, для травлення |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 5 капсул |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 505 ₴


