
Натуральна добавка Natrol Melatonin 10 mg Fast Dissolve, 60 таблеток - Полуниця
715 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN3570-1
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення Natrol Melatonin Fast Dissolve:
- прискорення засипання;
- підвищення якості сну;
- усунення безсоння;
- поліпшення відновлення після тренувань;
- нейтралізація вільних радикалів.
У складі добавки - тільки мелатонін. Виробник гарантує безпеку комплексу при дотриманні всіх рекомендацій.
Як приймати Natrol Melatonin Fast Dissolve
Приймайте по одній таблетці за 20 хвилин. Приймати препарат коштує в один і той же час. Таблетки потрібно розсмоктувати до повного розчинення. Не приймайте більше однієї таблетки на добу. Не приймайте одночасно з іншими снодійними препаратами. Рекомендована тривалість курсу прийому - 30 днів. Перед початком курсу проконсультуйтеся з лікарем.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 таблетка |
|---|---|
| Мелатонін | 10 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Декстроза, мікрокристалічна целюлоза, целюлозна камедь, кросповідон, мальтодекстрин, бегенат гліцерила, складні ефіри сахарози та жирних кислот, гуміарабік, екстракт кореня буряків (барвник), діоксид кремнію, штучний ароматизатор, сукралоза, ментол. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Natrol |
| Смак | Полуниця |
| Форма випуску | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Призначення | Для поліпшення сну |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Країна виробника | США |
| Тип | Мелатонін |
| Ширина в пакованні | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴

