Mason Natural Immune Defense містить кілька основних вітамінів, мінералів та поживних речовин, які підтримують рівень гідратації та рН у межах норми.
Також покращують роботу імунної системи та організму. Наша потужна формула містить удосконалену систему електролітів, що має вирішальне значення для підтримки функціонування та балансу нервової системи та м'язів. З додаванням бузини, селену та цинку ви можете очікувати ідеальне поєднання інгредієнтів, що підвищують імунітет, антиоксидантного захисту та здорової запальної реакції.
Як приймати:
Використовуйте 500 мл води. Висипте вміст стик-пакету у пляшку з водою. Струсіть пляшку, поки суміш не розчиниться.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 стик-пакет (8 грам) |
|---|---|
| Вітамін С (аскорбат кальцію) | 500 мг |
| Вітамін D (холекальциферол) | 20 мкг |
| Вітамін Е (ацетат d-альфа-токоферол) | 10 мг |
| Цинк | 2 мг |
| Селен | 20 мкг |
| Марганець | 0.4 мг |
| Натрій | 90 мг |
| Калій | 470 мг |
| Екстракт чорної бузини (Sambucus nigra) (плоди) | 50 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Лимонна кислота, натуральні ароматизатори, мальтодекстрин, ребаудіозид А (екстракт листя стевії), діоксид кремнію |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mason Natural |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.12 кг |
| Смак | Ягоди |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 8 см |
| Глибина в пакованні | 15 см |
| Добавки | Рослинні компоненти |
| Кількість в пачці, шт. | 14 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплекси вітамінів і мінералів | Вітамінно-мінеральні |
| Призначення | Антиоксиданти, для імунної системи, для нервової системи |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 стик-пакет (8 грам) |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 433 ₴


