
Вітаміни та мінерали Life Extension BioActive Folate & Vitamin B12, 90 вегакапсул
500 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN7960
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Life Extension BioActive Folate and Vitamin B12 - підтримує серце, мозок, шлунково-кишковий тракт і багато іншого, оскільки капсули добавки містять клінічно вивчені біологічно активні форми фолату і вітаміну B12.
Переваги:
- Підтримують здоров'я серця і вже нормальний рівень гомоцистеїну
- Сприяють зростанню нервових клітин, здоров'ю мозку, підтримують когнітивні функції і метаболізм
- Допомагають роботі шлунково-кишкового тракту
- Зміцнюють імунну та нервову системи
- Допомагає підтримувати вироблення червоних кров'яних тілець в межах норми
Фолат - це форма вітаміну B, яка сприяє здоров'ю сусідів, підтримує когнітивні функції, здоров'я ДНК, виробництво червоних кров'яних тілець і багато іншого.
Як приймати:
Приймати по одній (1) капсулі в день або відповідно до рекомендацій лікаря.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| Вітамін В9 (солі кальцію L-5-метілтетрагідрофолата) | 680 мг |
| Вітамін B12 (метилкобаламін) | 300 мкг |
| Інгредієнти |
|---|
| Целюлоза мікрокристалічна, дикальцію фосфат, рослинна целюлоза (капсула) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Life Extension |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Для імунної системи, для мозку, для нервової системи, для серцево-судинної системи |
| Окремі вітаміни | Вітамін B9, Вітамін B12 |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴

