
Кальцію бета-гідрокси-бета-метилбутират Immune Labs HMB 800 mg, 60 капсул
470 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN15176
+380 (63) 676-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Immune Labs HMB – це добавка, що містить активну речовину β-гідрокси-β-метилбутират кальцію, метаболіт амінокислоти лейцину. Цей компонент має потенційні переваги для підтримки організму в період тренувань.
Особливості:
- сприяє зменшенню руйнування м'язових білків і здатний сприяти зростанню та підтримці м'язової маси.
- покращує витривалість та фізичну продуктивність, що важливо для спортсменів та атлетів.
- має антиоксидантні властивості, сприяючи загальному здоров'ю організму.
- сприяє прискореному процесу відновлення після інтенсивних тренувань та змагань.
При розгляді HMB від Immune Labs, ви робите вибір на користь підтримки та покращення своєї м'язової маси, витривалості та загального здоров'я.
Рекомендації щодо застосування:
Приймати по 1 капсулі до 4 разів на день.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| Кальцію β-гідрокси-β-метилбутират | 800 мг |
| - HMB | 640 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Інгредієнти капсули: желатин, барвники: оксид заліза червоний, жовтий оксид заліза. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Immune Labs |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.12 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для набирання м'язової маси, для загального відновлення, для підвищення витривалості |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | Польща |
| Ширина в пакованні | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴

